W naszym gabinecie współpracujemy z lekarzem medycyny estetycznej- profesjonalistą z dużym doświadczeniem.

Doktor Monika Łącka jest lekarzem specjalistą chorób wewnętrznych oraz medycyny estetycznej. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach. W swojej praktyce zajmuje się między innymi zagadnieniami związanymi z problemami estetycznymi skóry twarzy, jak i całego ciała, a także problemem otyłości czy nadpotliwości. Kluczową sprawą jest skuteczność i bezpieczeństwo stosowanych terapii. W związku z tym w swojej pracy stosuje preparaty wyłącznie najwyższej jakości.

Nie ważne, ile mamy lat – ważne, jak młodo się czujemy. Tylko dlaczego, mimo młodego ducha, własna twarz ma zdradzać mijające lata? Każda kobieta zasługuje na to, by nie tylko czuć się piękną, ale również tak wyglądać. Medycyna estetyczna pozwala osiągnąć tę równowagę między duszą a ciałem.

Czym jest medycyna estetyczna? To różnego rodzaju zabiegi, które mają na celu zniwelowanie niedoskonałości nie tylko na twarzy, ale i na całym świecie. To nie tylko walka z odciskającymi się na ciele latami, ale również możliwość udoskonalenia twarzy i ciała, by móc poczuć się zarówno młodo, jak i perfekcyjnie. Medycyna estetyczna jest niczym eliksir piękna i młodości, na który zasługuje każda kobieta, a w odróżnieniu od chirurgii plastycznej jest wyjątkowo bezpieczna dla zdrowia i daje bardzo naturalne efekty. A najlepsze jest to, że medycyna estetyczna nie jest tylko kobiecą domeną. Coraz częściej również mężczyźni doceniają fakt, że mogą w prosty sposób przechytrzyć naturę i odmłodzić się o kilka czy nawet kilkanaście lat.

Zabiegi przeprowadzane w naszym salonie:

 • Usuwanie zmarszczek-botoks (botulina) 

 • Wypełnianie zmarszczek twarzy i dekoltu

 • Mezoterapia igłowa
 •  
 • Aqualyx (niechirurgiczna alternatywa liposukcji) - to dziś jedyny na świecie, zarejestrowany preparat do zabiegów iniekcyjnego usuwania tkanki tłuszczowej, a technika intralipoterapii została uznana za najbezpieczniejszą technikę iniekcyjną w redukcji tkanki tłuszczowej. Aqualyx wstrzyknięty w tkankę tłuszczową powoduje niszczenie komórek tłuszczowych, które transportowane są do wątroby i wydalane z organizmu przez nerki.
   
  • Powiększanie ust - dzięki wynalezieniu kwasu hialuronowego, który nie jest permanentnym wypełniaczem możemy osiągnąć naprawdę subtelny naturalny efekt i poczucie bezpieczeństwa. Dzięki niemu możemy w łatwy sposób wymodelować wargi w celu korekcji asymetrii, powiększenia i uwydatnienia wyglądu, zwiększenia objętości, zarysowania konturu. Przy zabiegach posługujemy się różnymi technikami znieczuleń w celu zapewnienia pacjentom jak największego komfortu i minimalnego bólu. 
    
  • Alidya - najnowsza metoda leczenia i profilaktyki cellulitu. Metoda polega na iniekcjach podskórnych lub śródskórnych preparatu w odstępach około 1 cm. Alidya działa poprzez chelatację metali oraz rozpuszczanie toksyn, które są wytwarzane w tkance tłuszczowej w procesie zapalnym odpowiedzialnym za powstawanie cellulit. Alidya poprawia także krążenie tętnicze, dochodzi do drenażu osmotycznego macierzy. Preparat ma także działanie przeciwutleniające.
    

Informacje o cenach poszczególnych zabiegów znajdą Państwo w zakładce CENNIK