Wszystkich dbających o zdrowie, dobry wygląd i samopoczucie zapraszamy do naszego gabinetu, w którym oferujemy również kompleksowe doradztwo dietetyka.

Mgr inż. Małgorzata Zdrojewska-Pujanek specjalizuje się w układaniu diet odchudzających dla dorosłych i dzieci. Zajmuje się także żywieniem kobiet ciężarnych i karmiących, a także leczeniem żywieniowym nadciśnienia tętniczego, zbyt wysokiego cholesterolu, zaparć, cukrzycy etc.
Nasza dietetyk ukończyła studia I i II stopnia na Uniwersytecie Przyrodniczym, wydział Nauk o Żywności i Żywieniu, specjalizacja - Dietetyka. Jej praca inżynierska dotyczyła celiakii, natomiast praca magisterska traktowała o mukowiscydozie.
Mgr inż. Małgorzata Zdrojewska-Pujanek uczestniczy w licznych konferencjach naukowych, dzięki czemu poszerza i aktualizuje wiedzę z zakresu dietetyki. Bardzo lubi pracę z pacjentami, a entuzjazmem zaraża każdego :)

Nowe podejście do odchudzania.

Spotkanie w atmosferze spokoju i relaksu zapewni Tobie poczucie komfortu.
W trakcie pierwszej wizyty w naszym gabinecie przeprowadzamy tzw. wywiad żywieniowy. Jest to zestaw pytań w formie rozmowy, dotyczących Twojego sposobu odżywiania, Twoich upodobań smakowych, Twojego stanu zdrowia itp. Po rozmowie czas na pomiary. Zważymy Cię, określimy jaki masz skład ciała ( ile tłuszczu, wody, mięśni), zmierzymy obwód Twoich bioder i talii. Określimy ile kalorii powinieneś dziennie przyjmować, a jaką porcję kalorii otrzymasz w ułożonej przez nas diecie. Sprawdzimy także, jakie masz ciśnienie skurczowe i rozkurczowe krwi oraz tętno. Wszystkie informacje pozostają naszą słodką tajemnicą

Cała wizyta trwa około 45 minut.

Na podstawie uzyskanych informacji przygotujemy dietę specjalnie dla Ciebie, która pomoże Tobie pozbyć się niepotrzebnych kilogramów. Będzie ona prosta w przygotowaniu i składała się ze zdrowych składników, które lubisz najbardziej.